Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
ARÉNA VODOVA
VŠECHNA SPORTOVIŠTĚ K DISPOZICI

hledat
Malá hala

Malá hala

STAREZ ARÉNA VODOVA

Provozní doba

Malá hala

Všední dny

provozní doba:

7:00 - 23:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

7:00 - 23:00

Pro aktuální rozpis pronájmů a informace o rezervacích přejděte na podstránku Rozpis a rezervace.

Ceny pronájmů

Malá hala

Všední dny (snížená sazba)

1 064 Kč / hodina

Všední dny (běžná sazba)

1 702 Kč / hodina

Víkendy a svátky (jednotná sazba)

1 848 Kč / hodina

Co najdete v malé hale

Tělocvična

Dubová palubovka na pružném roštu má rozměry 45 x 28 metrů a výška stropu činí 8 metrů. Hala je primárně určena pro míčové sporty, jako jsou basketbal, volejbal, házená a futsal. Je vybavena moderní časomírou s LED obrazovkou, pultíkem rozhodčích s možností zapojení mikrofonu pro hlasatele.

Dojo judo sál

Sportovním klubům působících na poli bojových a úpolových sportů slouží Dojo Judo sál s povrchem tatami a zrcadlovou stěnou. Krom toho prostor využívají i další sportovci k rozcvičování, protahování a kompenzačním cvičením.

Zasedací místnost

Zázemí pro porady, školení, ale i týmová setkání nabídne zasedací místnost o kapacitě 25-30 lidí. Je vybavená konferenčními stoly a pohodlnými židlemi. Samozřejmostí je televize, promítací plátno a související audiovizuální technika.

Hlediště

Kapacita jednoúrovňového hlediště pro sportovní účely je 900 míst k sezení. Pro účely kulturních a společenských akcí lze dosáhnout za využití plochy ke stání maximální kapacity 1 400 diváků.

Šatny

Malá hala nabízí sportovncům plnohodnotné zázemí nově zrekonstruovaných šaten včetně sociálního zařízení a WC přiléhající ke každé šatně. K dispozici je připraveno celkem 8 šaten. 

Bufet s občerstvením

Bufet je otevřen návštěvníkům během sportovních či společenských akcí. V nabídce nechybí nealkoholické i alkoholické nápoje a něco k zakousnutí. Bufet se nachází nad hledištěm.

Často kladené dotazy

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese: pronajem-vodova@starezsport.cz . Veškeré informace o krátkodobých i dlouhodobých rezervacích naleznete na podstránce rozpis a rezervace.

Pořadatelskou službu pro tento účel zřizuje a zajišťuje organizátor konané akce. Povinností pořadatele je zajistit dohled a dozor nad zajištěním bezpečnosti osob a majetku. Osoby vykonávající pořadatelskou službu jsou viditelně označeni nápisem POŘADATEL.

STAREZ Aréna Vodova nedisponuje vlastními parkovacími plochami, nicméně z ul. Vodova je pro návštěvníky hal k dispozici veřejné parkoviště s omezenou kapacitou. Brněnské komunikace plánují vybudovat v těsné blízkost arény parkovací dům s kapacitou víc než 400 míst.

Ne, do prostoru hlediště je zakázáno vnášení jakýchkoliv nápojů. Konzumace je možná pouze v prostorách k tomu určených.

Uspořádejte u nás akci jako Brno!

Zázemí těchto jindy výhradně sportovních stánků velmi dobře poslouží i jako společenský sál nebo koncertní hala. S kapacitami 1 400 (malá hala) a až 5 500 (velká hala) návštěvníků se dá uspořádat už slušný večírek. Pokud vás možnost pronájmu haly zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Informační leták pro pořadatele akcí dále