Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
ARÉNA VODOVA
VŠECHNA SPORTOVIŠTĚ K DISPOZICI

hledat
Sportovní kluby

Sportovní kluby

STAREZ ARÉNA VODOVA

STAREZ ARÉNA VODOVA – útočiště pro brněnské sportovní kluby

KP BRNO

Historie královopolského basketbalového klubu KP Brno, se píše již od roku 1960. Klub s více než pětapadesátiletou historií má 12 dívčích celků zařazených do systému SCM i SpS a 4 přípravky v Brně – Králově Poli, Řečkovicích, Bohunicích a Černovicích.

PŘEJÍT NA WEB dále

Basket Brno

Basket Brno je mužský profesionální basketbalový klub, jehož A-tým hraje nejvyšší českou soutěž Kooperativa NBL. V mládeži se však zaměřujeme na rozvoj všech hráčů - těch, kteří si chtějí zahrát jen pro radost i těch, kteří to chtějí dotáhnout do nejvyšší soutěže. V rámci našeho klubu je zajištěna návaznost od přípravky, přes žákovské a dorostenecké soutěže až po muže a to na třech úrovní - hobby basketbal, výkonnostní basketbal a vrcholový basketbal. Naše přípravka funguje na sportovní hale Vodova, ZŠ Svornost a ZŠ Hudcova. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

PŘEJÍT NA WEB dále

VK KP BRNO

VK KP Brno, klub s dlouhou tradicí, známý svoji výbornou výchovou mládeže. Zatímco ženy bojují v naší nejvyšší soutěži, ve které získaly stříbrné medaile a pyšní se také ziskem Českého poháru, se stejným odhodláním vstupují do svých utkání také mladší dívky. Dokazují to například stříbrné medaile kadetek a bronzové starších žákyň, které vybojovaly na mistrovství České republiky, nebo pátý titul Mistryň ČR v řadě našich juniorek.

PŘEJÍT NA WEB dále

SKKP Handball Brno

SKKP Handball Brno patří mezi tradiční brněnské sportovní kluby s kompletní věkovou strukturou mládežnických družstev od mini žáků po muže. Mužský "A" tým hraje STRABAG Rail extraligu házené. Rádi v našich týmech přivítáme mladé naděje házené, pro které máme připravené kvalitní klubové zázemí spolu se zkušenými trenéry! Přijď si vyzkoušet házenou v Kéniku.

PŘEJÍT NA WEB dále

JUDO SKKP BRNO

JUDO = Jemná cesta. Minimální úsilí, maximální účinnost. Nezáleží na pohlaví, fyzických dispozicích, ani věku (trénuje se u nás už od 5 let). Záleží jen na odhodlání přijít mezi nás a na chuti a vůli cvičit. Nabíráme nové členy. Chcete se naučit dokonale ovládat svoje tělo, získat obratnost a schopnost rychlé reakce? Chcete soutěžit v olympijském sportu s bohatou tradicí? Je Vám mezi 5 a 15 lety? Přihlaste se do juda.

PŘEJÍT NA WEB dále

Helas Brno

Klub Helas Brno byl založen v roce 1982 na novinovou výzvu o založení brněnských soutěží malého fotbalu. Podrobnosti se domlouvaly v restauraci „U Zlaté hrušky“ a proto si hráči zvolili název HELAS Zlatá hruška Brno. Za více než 30 působení klubu se podařilo rozšířit členskou základnu a vytvořit ucelenou strukturu mládežnických týmů. Práce s mládeží je pro budoucnost mužstva velmi důležitá, jelikož většina současných hráčů ,,A“ týmu mužů vzešla právě z těchto týmů.

PŘEJÍT NA WEB dále

Bulldogs Brno

Již více než 25 let vychováváme nejen talenty do reprezentace, ale také nadšené hráče všech úrovní s celoživotní láskou ke sportu.

PŘEJÍT NA WEB dále

FBŠ Hattrick Brno

FBŠ Hattrick Brno je významným florbalovým klubem nejen na jižní Moravě, ale také v rámci celého Česka. Úspěchy sbírá klub na úrovni dospělých týmů mužů a žen, přičemž disponuje i širokou mládežnickou základnou. Ta odráží dlouhodobě kvalitní výchovu mladých hráčů a hráček. Hattrick, jenž vznikl roku 1999, se zároveň už řadí mezi tradiční oddíly na české florbalové mapě.

PŘEJÍT NA WEB dále

Gullivers

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers je brněnský florbalový klub s více než pětadvacetiletou tradicí. Věnuje se poctivé práci s mládeží a výchově a rozvoji mladých talentů. S nimi se dokázal probojovat do nejvyšších soutěží v ČR a je čím dál silnější hráč na poli českého florbalu a jeden z největších florbalových klubů v Brně. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers nabízí také možnost různých výkonnostních úrovní, kdy si sport a florbal může vyzkoušet a užít jakýkoli obyvatel města Brna a to jak kluci tak holky.

PŘEJÍT NA WEB dále

Florbal Židenice

Florbal pro nás v Židenicích znamená hodně. Je to vášeň, jsou to emoce, je to naše druhá rodina, náš život. Je to ale hlavně HRA. Hra, kterou milujeme, hrajeme, přemýšlíme o ní a předáváme dál naše zkušenosti. Židenice… kde florbal znamená více. Není to pro nás jen fráze. Věříme, že získat lásku k pohybu a kamarády, kteří s tebou sdílejí radost i smutek, je víc než jen honba za medailemi. Učíme děti i dospělé k vzájemné úctě a touze uspět nejenom ve sportu, ale i v životě.

PŘEJÍT NA WEB dále