Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
ARÉNA VODOVA
VŠECHNA SPORTOVIŠTĚ K DISPOZICI

hledat
Velká hala

Velká hala

STAREZ ARÉNA VODOVA

Provozní doba

Velká hala

Všední dny

provozní doba:

7:00 - 23:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

7:00 - 23:00

Pro aktuální rozpis pronájmů a informace o rezervacích přejděte na podstránku Rozpis a rezervace.

Ceny pronájmů

Velká hala

Všední dny (snížená sazba)

1 187 Kč / hodina

Všední dny (běžná sazba)

1 926 Kč / hodina

Víkendy a svátky (jednotná sazba)

2 218Kč / hodina

Co najdete ve velké hale

Tělocvična

Dubová palubovka na pružném roštu má rozměry 40 x 20 metrů a výška stropu činí 12,5 metrů. To z haly činí ideální sportoviště pro většinu halových sportů. Časomíra s LED obrazovkou je připravena měřit čas a ukazovat skóre zápasu, ať už jde o basketbal, házenou, volejbal, nebo florbal. Samozřejmostí je kvalitní ozvučení s mikrofonem, hala nabízí i kvalitní zázemí pro televizní a online přenosy.

Posilovna

Posilovna při velké hale poslouží přípravě sportovců všech úrovní a výkonnostních kategorií. Najdete zde posilovací stroje, základní sadu činek a závaží pro kvalitní silovou přípravu a další pomůcky jako jsou balanční podložky a fit míče sloužící k regeneraci a kompenzačním cvičením.

Zasedací místnost

Zázemí pro porady vedení týmů, pořadatele, rozhodčí, ale i týmová setkání nabídne zasedací místnost o kapacitě 20-25 lidí. Je vybavená konferenčními stoly a pohodlnými židlemi a křesílky. Samozřejmostí je promítací plátno a související audiovizuální technika.

Sportovní šatny

Velká hala nabízí sportovcům plnohodnotné zázemí šaten včetně sociálního zařízení a WC přiléhající ke každé šatně. Celkový počet šaten k pronájmu je osm.

Hlediště

Kapacita dvouúrovňového hlediště pro sportovní účely je 2 900 míst k sezení. Pro účely kulturních a společenských akcí lze dosáhnout za využití plochy ke stání maximální kapacity 5 500 diváků.

Bufet s občerstvením

Bufet je otevřen návštěvníkům na každém zápase a větší společenské akci. V nabídce nechybí nealkoholické i alkoholické nápoje a něco k zakousnutí. Občerstvení se nachází nad hledištěm nedaleko hlavního vchodu.

Často kladené dotazy

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese: pronajem-vodova@starezsport.cz . Veškeré informace o krátkodobých i dlouhodobých rezervacích naleznete na podstránce rozpis a rezervace.

Pořadatelskou službu pro tento účel zřizuje a zajišťuje organizátor konané akce. Povinností pořadatele je zajistit dohled a dozor nad zajištěním bezpečnosti osob a majetku. Osoby vykonávající pořadatelskou službu jsou viditelně označeni nápisem POŘADATEL.

STAREZ Aréna Vodova nedisponuje vlastními parkovacími plochami, nicméně z ul. Vodova je pro návštěvníky hal k dispozici veřejné parkoviště s omezenou kapacitou. Brněnské komunikace plánují vybudovat v těsné blízkost arény parkovací dům s kapacitou víc než 400 míst.

Ne, do prostoru hlediště je zakázáno vnášení jakýchkoliv nápojů. Konzumace je možná pouze v prostorách k tomu určených.

Uspořádejte u nás akci jako Brno!

Zázemí těchto jindy výhradně sportovních stánků velmi dobře poslouží i jako společenský sál nebo koncertní hala. S kapacitami 1 400 (malá hala) a až 5 500 (velká hala) návštěvníků se dá uspořádat už slušný večírek. Pokud vás možnost pronájmu haly zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Informační leták pro pořadatele akcí dále