Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
ARÉNA VODOVA
VŠECHNA SPORTOVIŠTĚ K DISPOZICI

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

STAREZ ARÉNA VODOVA

Kvalitní zázemí pro většinu halových sportů

Dvě sportovní haly jsou vybaveny pro provozování většiny halových sportů. Sportovci všech výkonnostních kategorií zde pravidelně hrávají házenou, basketbal, volejbal, florbal, futsal a další míčové sporty.

Obě sportoviště nabízí hlediště se sedačkami s celkovou kapacitou 2 900 na nové hale a 900 sedících diváků v hledišti staré haly. Prostory jsou hojně využívány i pro společenské a kulturní akce, kdy je možné ve velké hale využít prostory ke stání až pro 5 500 návštěvníků, malá hala jich pojme až 1 400.

Veřejností oblíbené venkovní kluziště pojme až 340 bruslařů a v letních měsících se proměňuje v multifunkční hřiště s plastovým povrchem, které si mohou kluby, ale i zájemci z řad veřejnosti, pronajmout a využít ke sportovním aktivitám.

Aktivity a služby

Sportování ve velké hale

Velká hala na ulici Vodova nabízí perfektní zázemí pro oblíbené míčové sporty. Hrací plocha o rozměrech 40 × 20 metrů a výška stropu 12,5 metru je dostatečná pro všechny typy sportů, jako je basketbal, házená, volejbal, florbal nebo futsal. Divákům je k dispozici 2 900 míst k sezení.

Sportování v malé hale

Malá sportovní hala na ulici Vodova poskytuje výborné zázemí všem milovníků míčových sportů. S hrací plochou o rozměrech 40 × 20 metrů a výškou 8 metrů je vyhledávaným sportovištěm mezi příznivci basketbalu, házené, volejbalu, florbalu nebo futsalu. Součástí haly je i hlediště s kapacitou 900 míst k sezení.

Pronájem pro kulturní a společenské akce

STAREZ ARÉNA VODOVA je ideálním místem pro kulturní a společenské akce. Větší hala nabízí prostor pro pořádání akce s kapacitou až 5 500 návštěvníků, menší hala pojme 1 400 stojících lidí. Uspořádejte u nás koncert, výroční zasedání, nebo třeba ples!

Úpolové sporty

Sportovním oddílům i dalším subjektům nabízíme k dlouhodobému pravidelnému pronájmu sál pro úpolové sporty. Zázemí zde nejčastěji nachází judisté a zápasníci.

Pronájem zasedací místnosti

Sportovním oddílům, které využívají pravidelně některé z našich sportovišť, ale i pořadatelům jednorázových turnajů a akcí nabízíme k pronájmu dvě zasedací místnost. Ty jsou ideálním místem pro plánování a porady.

Bruslení na kluzišti

Věděli jste, že kluziště Vodova patří mezi největší svého druhu republice? Ledová plocha o celkových rozměrech 60 × 30 metrů slouží pro bruslení veřejnosti už od roku 1970. Samozřejmostí jsou i doprovodné služby jako šatna a zázemí, občerstvení nebo půjčovna a brusírna bruslí.

Sportování na multifunkčním povrchu (léto)

Kluziště Vodova se v létě mění na multifunkční hřiště volně přístupné veřejnosti. Na hřišti lze hrát míčové sporty – basketbal, florbal, malý fotbal nebo házenou. Zahrát si můžete přijít každý den zdarma, stačí v rozpisu nájmů zkontrolovat, zda není hřiště obsazeno. Pronajmout si celé hřiště můžete i sami, v ceně je pak i možnost využití šaten a sprch.

Trénink v posilovně

Pravidelným nájemcům prostor ve STAREZ ARÉNĚ VODOVA nabízíme možnost využití zázemí posilovny. Poslouží všem sportovcům k doplňkovému silovému i kardio tréninku.

Občerstvení

Stánky s občerstvením jsou otevřeny návštěvníkům na každé větší sportovní či společenské akci. V nabídce nechybí nealkoholické i alkoholické nápoje a něco k zakousnutí. Občerstvení najdete nedaleko hlavního vchodu do velké haly a nad hledištěm v hale malé.

Kluziště Vodova má svůj vlastní web

Hledáte informace o kluzišti v areálu Arény Vodova? Nově se nachází na samostatném webu, kde najdete všechny informace o provozní době, aktuálních podmínkách i vytíženosti.

Přejít na web kluziště Vodova dále